درباره سوپرپایپ

در باره سوپرپایپ

درباره سوپرپایپ سال‌هاست همه‌ي دست‌اندكاران و متخصصين تأسيسات دركشور، سوپرپايپ را به عنوان يك شركت متفاوت در اين صنعت مي‌شناسند، و يكي از شاخص‌هاي تفاوت را در كيفيت ممتاز محصولات آن،به صورت اطمينان، ايمني و راحتي بيشتر تجربه كرده‌اند. هرجا كه براي انتخاب محصول، كيفيت از اهميت اصلي برخوردار بوده، سوپرپايپ در ممتازترين رده ارزيابي شده است. در آخرين جشنواره‌ي مركز تحقيقات ساختمان، كه معتبرترين مرجع تحقيقاتي در زمينه‌ي مصالح ساختماني است، سوپرپايپ به لحاظ كيفيت محصولات، برگزيده‌ي اين مركز قرارگرفت. حضور ميليون‌ها متر لوله‌ي سوپرپايپ در پروژه‌هاي ملي و مرجع در سراسر كشور نشانه‌ي اعتماد جامعه‌ي مهندسي به ما، و به ديدگاه‌هاي ماست.


محصول متفاوت 

 
سال ۱۳۷۶ مهم‌ترين واقعه‌ در صنعت لوله‌سازي كشور اتفاق افتاد، و براي اولين بار توليد لوله‌هاي پنج لايه در كارخانه‌ي سوپرپايپ آغاز شد. سوپرپايپ با محصولي متفاوت، قدم به عرصه‌ي توليد در صنعت تأسيسات كشور گذاشت. ‌افتخار سوپرپايپ است كه با اين اقدام موجب ورود دانش، تكنولوژي، و تجارب شركت آلماني يوپونور به كشورمان و صرفه‌جويي ارزي در اين بخش از صنعت شد. ما اولين شركتي هستيم كه با رويكردي متفاوت محصول خود را با ارائه‌ي خدمات مهندسي به بازار تأسيسات عرضه نموديم.

نگاه متفاوت


نوانديشي 
حوزه اصلي فعاليت سوپرپايپ، تاُسيسات مكانيكي ساختمان است ومحور اصلي مأموريت آن توسعه و تحول در اين صنعت دركشور، و ارايه‌ي راه‌حل‌هاي نهايي و مدرن براي حل مشكلات ساختمان‌هاي امروز است. از ديدگاه سوپرپايپ نمي‌توان بدون خلاقيت، يعني خلق ايده‌هاي جديد تحول ايجاد كرد، و بدون نوآوري، يعني به كار‌گيري ايده‌هاي جديد نمي‌توان راه‌حل‌هاي نوين براي مشكلات موجود پيشنهاد كرد. بدين ترتيب روح حاكم بر همه‌ي فعاليت‌هاي سوپرپايپ نوجويي و نوانديشي است.

نوآوري …

 اين شركت در طول سال‌ها حضور و فعاليت در صنعت تاْسيسات، توام با تحقيق، توسعه و پژوهش توانسته است با نوآوري و ايجاد تحولات مثبت در صنعت تاسيسات مكانيكي ساختمان دستاوردهاي قابل‌توجهي را در اين زمينه از خود به جاي بگذارد.
ما از سال ۷۶ تا كنون، به طور مداوم در حال معرفي محصولاتي جديد با ويژگي‌هاي نوآورانه هستيم، و هر سيستم جديد تاسيساتي كه عرضه كرده‌ايم، راهي بوده براي حل يك مشكل تاسيساتي در ساختمان، از جمله كاهش هدر رفت انرژي، كاهش هزينه‌ها، ايمني بيشتر سيستم، و…

پويايي …

در سوپرپايپ انتظار داريم همه چيز در بهترين سطح استانداردهاي موجود باشد، و خوب را دشمن بهتر مي‌دانيم. يعني هر چه امروز ايجاد مي‌كنيم، باز هم مي‌تواند بهتر باشد. بنابراين در شركت ما بهبود در روش‌ها و سيستم‌ها، و بهبود مهندسي محصولات جزو فعاليت‌هاي مستمر است، و تغيير براي كسب نتايج بهتر كه نهايتاَ مشتري از آن برخوردار خواهد شد، از اصول و ارزش‌هاي بنيادي ماست.

مسير رشد…

 سوپرپايپ مسير رشد خود را دقيقاَ درچارچوبمأموريت چالشي‌اش برنامه‌ريزي كرده است. سال ۱۳۷۶ سوپرپايپ با ۱۸ نفر آغاز به كار كرد. امروز بالغ بر ۲۰۰ نفر عضو خانواده‌ي سوپرپايپ هستند. امروز شركت ما، از ساختاري تخصصي برخوردار است، و هر روز صاحبان دانش بيشتري به همكاري دعوت مي‌شوند امروز استانداردهاي IMS در سيستم مديريتي شركت مستقر شده، و واحد طرح و توسعه يكي از توسعه‌يافته‌ترين بخش‌هاي اين شركت است.
باز هم بالاتر بزرگترين رقيب‌مان خودمان هستيم،‌ و با دستيابي به هر مرحله از موفقيت و ثبت يك ركورد جديد، هدف چالشي ديگري تعريف كرده، و باز هم براي يك ركورد جديد تلاش مي‌كنيم.